O firmie


   Witamy na stronie firmy PUH ”JARGAZ” Tadeusz Jaromiński. Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykonawstwem sieci i instalacji sanitarnych, projektowaniem oraz doradztwem. Posiadamy status Koncesjonowanego Dostawcy Usług dla Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o.. Poziom kwalifikacyjny GB-PE-1, upoważniający do budowy sieci gazowych w pełnym zakresie średnic oraz PP(G)– do projektowania bez ograniczeń.

   Na rynku funkcjonujemy od 1990r i specjalizujemy się głównie w sieciach i instalacjach gazowych oraz instalacjach gazowych zbiornikowych ( wykonawstwo, modernizacja, przeglądy etc.). Świadczymy usługi z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych w zakresie instalatorstwa sieci i instalacji wodno – kanalizacyjnych i C.O., sprzedaży i montażu kotłów gazowych i olejowych, pomp ciepła, rekuperatorów, instalacji solarnych. Jednym z zakresów prowadzonej przez nas działalności są także roboty ziemne.

    Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy usługi na wysokim poziomie. Zawsze bierzemy pod uwagę oczekiwania i indywidualne potrzeby klienta, a powierzone nam zadania realizujemy od projektu do efektu. Nieustannie zdobywamy wiedzę i doświadczenie, starając się oferować klientom projekty i wykonawstwo oparte na najnowszej wiedzy technicznej. Wysoki standard naszych usług utrzymujemy m.in. poprzez: Zlecone prace realizujemy zgodnie z obowiązującym prawem, normami budowlanymi oraz wymaganiami kontraktowymi.